Jogtár
Hatályos Jogszabályok Gyűjteménye
Ingyenes, megbízható jogszabály-szolgáltatás Magyarország egyik legnagyobb jogi tartalomszolgáltatójától
A Fővárosi Közlönyben megjelent, a Fővárosi Önkormányzat által rendelkezésre bocsátott hivatalos szöveg.

Közlemény

országos egyéni választókerületi bizottságok tagjairól * 

O
E
V
K

Kerület

Név

Jelölő szervezet
1. I. Elnök: dr. Bereczky András
Elnökhelyettes: Vértessy Béláné Szalay Márta
Tagok: Buday Miklós
Bíró Eszter Dóra FIDESZ
Gecsey Mihály MIÉP
Hamar Katalin MSZP
dr. Hubay Gyula MDF, MDNP
Jónás Ferencné Munkáspárt
dr. Kiss József FKGP
dr. Pajkossy Gábor SZDSZ
Ruszinko Mihály KDNP
2. II. Elnök: dr. Vida Klára
Elnökhelyettes: Szegi Antalné
Tagok: Barna Gáborné
dr. Békés Tibor Munkáspárt
Dolinszky Tamás SZDSZ
Fehér Dénes MDNP
Madarasi Attila MSZP
Mátyus Dezső KDNP
Molnár György MIÉP
Palló Károly FKGP
Pecze Zoltán MDF, FIDESZ
3. III. Elnök: Papp Gyula
Elnökhelyettes: dr. Seereiner Imre Alfonz
Tagok: Marinov Gusztáv
Barna Bertalan KDNP
Fazekas József Munkáspárt
Fejér Nándor MIÉP
Pencz József SZDSZ
Szentimrey Béla MDF, FIDESZ
Szepessy György FKGP
dr. Töröcsik Gábor MSZP
4. III. Elnök: Mandrik István Lászlóné
Elnökhelyettes: Kiss Béla
Tagok: Szabóné Varga Valéria
dr. Dióssy Dezső MIÉP
Horváth Pál SZDSZ
Kámán István Munkáspárt
dr. Pető György Gábor MSZP
Puskás Péter FIDESZ, MDF
Szénássy Pál FKGP
5. IV. Elnök: Kissné Boda Györgyi
Elnökhelyettes: Becsei Imre
Tagok: Stiblóné Dobos Magdolna
Ernőházai Lajos SZDSZ
Gyéressy Antalné FKGP
Hegedüs Miklós FIDESZ, MDF
Hőbe László MIÉP
dr. Kiss Sándor MSZP
Mladoniczky Tibor Munkáspárt
Moticska János MDNP
Valkóczi Józsefné KDNP
6. IV. Elnök: Bihari Jánosné
Elnökhelyettes: dr. Reppa István
Tagok: Sinkovics Istvánné
dr. Bodrogi Jenő MSZP
Dénes István Munkáspárt
Kiss Tamás FKGP
Molloné Balogh Éva MDF
Puskely Péter Tamás SZDSZ
Récsényi Attila MDNP
Szabó István MIÉP
Zsiga Józsefné MSZMP
7. V. Elnök: dr. Toldi János
Elnökhelyettes: dr. Komjáthy Miklós
Tagok: dr. Tóth Ildikó
Bakalisz Jannisz Munkáspárt
dr. Bartal Sándor FKGP
dr. Bartl József KDNP
Bégány Attila MDF
Kelemen Gábor MIÉP
dr. Laczay István MDNP
Montágh Balázs SZDSZ
dr. Siklósi Éva FIDESZ
dr. Varga Péter MSZP
8. VI. Elnök: -
Elnökhelyettes: Varga György
Tagok: dr. Kispéter András
dr. Lőrincz Ágnes
dr. Hajdú Mária FKGP
B. Hegyi László MIÉP
dr. Kapitány István Munkáspárt
Kárpáti László MSZP
Molnár József KDNP
Szabó Gergely FIDESZ
Vida Imréné SZDSZ
dr. Vincze Feskő Dezső MDF
9. VII. Elnök: Nagy Andrásné dr.
Elnökhelyettes: Gacsal József
Tagok: Hajdú Elemérné dr.
dr. Frisch Gábor MSZP
Hoffmann Béla MDNP
dr. Kocsis László FIDESZ, MDF
Moré Csaba József FKGP
Nagy Ferenc független jelölt
Radványi Lászlóné KDNP
Rózsáné dr. Lupkovics Marianna SZDSZ
dr. Szabó Ferenc MIÉP
10. VIII. Elnök: Vadász Menyhértné
Elnökhelyettes: Csenki Gyula
Tagok: Wéber Vilmos
Béli István FKGP
Dallos Zoltán MIÉP
dr. Mátyus Ádám FIDESZ
dr. Solti Ambrus MDF
dr. Szenczi Géza MSZP
Tokár Tivadar SZDSZ
11. VIII. Elnök: Huszovszky Zoltán
Elnökhelyettes: Galló Istvánné
Tagok: Gallainé Cséplő Dolóresz
dr. Gotthard Gábor FIDESZ
dr. Hajdú Attila MSZP
dr. Hegedüs György MDF
Mekis Dezső MIÉP
dr. Szabó Gábor SZDSZ
dr. Szatmári Sarolta FKGP
Verebes József Munkáspárt
12. IX. Elnök: Klemes Antalné
Elnökhelyettes: Egedy János
Tagok: Báder Andrásné
Berényi Ödön KDNP
Bézsenyi Ákos MSZP
Eördögh Pál MDNP
Máté János Miklós MIÉP
Roboz László SZDSZ
Vad Ferenc FKGP
Vörös Attila FIDESZ, MDF
13. XX. Elnök: Halász Károly
Elnökhelyettes: dr. Németh Róbert
Tagok: Erdődi István
Bak István FKGP
Barinka Jenő FIDESZ
Ferinsz Gyula MIÉP
Fock József KDNP
Germann Ottó SZDSZ
Szaton Rudolf Munkáspárt
Tamás Ferencné MSZP
14. X. Elnök: dr. Babus László
Elnökhelyettes: Melegh Szabolcs
Tagok: Pluzsik Gábor
Bakos László MSZP
Hangya Jánosné SZDSZ
Horváth Géza FIDESZ, MDF
Nagy József Munkáspárt
Nánási Sándor MDNP
Rácz Sándor MIÉP
Veszely Béla FKGP
15. XI. Elnök: dr. Keszthelyi Károly
Elnökhelyettes: dr. Biacs Péter
Tagok: Marosiné Rétfalvi Ágnes
dr. Császy Zsolt SZDSZ
Fodor Éva MDF, FIDESZ
dr. Kaffka Károly MDNP
Lisinszky György FKGP
Novák György Munkáspárt
Szőke Tibor MSZP
Tiefbrunner Anna MIÉP
16. XI. Elnök: Szigeti Gáborné
Elnökhelyettes: Dönti Márta
Tagok: dr. Simai Endre István
Aradi Pál MIÉP
dr. Burján Judit MDNP
Klausz Csilla SZDSZ
dr. Korompay Zsolt KDNP
Lamos József FKGP
Molnár József MSZP
Reidel René FIDESZ
dr. Tiwald Miklós Munkáspárt
Vida Zsolt MDF
17. XI. Elnök: dr. Sándor Szabolcs
Elnökhelyettes: Kiss Lajosné
Tagok: Vejtey Ferenc
Busi Kálmán FKGP
dr. Dános Valér MDNP
Hubay László MSZP
dr. Piller Ágnes FIDESZ, MDF
Varga Mária SZDSZ
Wickmann László MIÉP
18. XII. Elnök: dr. Tompa Kálmán
Elnökhelyettes: Csőke Antal
Tagok: dr. Ács Nándor
dr. Balsai József MDF
dr. Frivaldszky Sándor KDNP
dr. Kovács Károly MSZP
dr. Lőrinczi Géza Munkáspárt
Poczkodi Lajos SZDSZ
Szakál Mihály FKGP
Szalay Lúcia FIDESZ
Tuzson Bence MDNP
dr. Zelcsényi Béla MIÉP
19. XIII. Elnök: dr. Gáspár István
Elnökhelyettes: Barkovicsné Ádám Ilona
Tagok: Hajmási Béla
Fodor Gusztáv MDF
dr. Haits János Munkáspárt
Juhász György MSZP
Kovács Péter SZDSZ
Major Tamás FIDESZ
Oláh János József MIÉP
20. XIII. Elnök: Reskó Sándorné
Elnökhelyettes: Solymári Róbert
Tagok: dr. Gazdagné Patai Ilona
Balázs László MDF
Faragó Antal FIDESZ
Gelencsér László MIÉP
Germánné Vastag Györgyi MSZP
Rácz Hajnalka SZDSZ
dr. Vajda István FKGP
Viola Elemér Munkáspárt
21. XIV. Elnök: Bognár Nándor
Elnökhelyettes: Reszler Ernesztin
Tagok: dr. Sziszik Erika
Bernhardt Barnabás SZDSZ
Erdődy Andor MDNP
Ferdinándor Gábor FIDESZ
Nagy Károly MIÉP
dr. Nagy László Munkáspárt
Nagyváradi Róbert MDF
Pálmai Ferenc FKGP
Pintenics Ottó MSZP
22. XIV. Elnök: Zeve János
Elnökhelyettes: Lehőcz József
Tagok: Zubcsek Andrásné
Dörner József MIÉP
Hörömpöli Kálmán SZDSZ
dr. Moll János Munkáspárt
Nagy Gabriella FKGP
Pogáts István MDNP
Rozgonyi Zoltán FIDESZ
dr. Topovári Ferenc MDF
dr. Tóth János MSZP
23. XV. Elnök: dr. Kanta Tamás
Elnökhelyettes: Báthory Béla
Tagok: Sebeházi György
Acsai Benő MIÉP
Andrásné dr. Major Klára FIDESZ
Baki Gyuláné SZDSZ
Hauptman Ágnes MDNP
Horváth Péter FKGP
Keszericze Lajos Munkáspárt
Kovács Ferencné MDF
Varga József MSZP
24. XVI. Elnök: Rózsa József
Elnökhelyettes: dr. Sebők László
Tagok: Rácz Károly
Árvai Károlyné független jelölt
Borbély Tibor SZDSZ
Dávid Péter MSZP
Kovács István Munkáspárt
Molnár Gyula FKGP
Rónyai Ernőné KDNP
dr. Soós László MIÉP
Szabó Tamás FIDESZ
Szücs István MDF
Tomasitz László független jelölt
25. XVII. Elnök: Jámborné dr. Kocsis Erika
Elnökhelyettes: Tímárné Penczi Ildikó
Tagok: Martonosiné Orosz Márta
Bús Bence FIDESZ
Demeter Attila MDF
Földes Miklós Munkáspárt
Gál Ferenc KDNP
dr. Jakócs Dániel MSZP
Kiss Ferenc MIÉP
Péczely Terézia SZDSZ
dr. Szabó Tibor FKGP
Szilágyi Antal FPSZ
26. XVIII. Elnök: Krucsó Elek
Elnökhelyettes: Molnár Gyuláné
Tagok: Győrffy László
Berta Zoltán FKGP
Bognár Gábor SZDSZ
Chrobák János MIÉP
Fekete Attila KDNP
dr. Harangozó Ferenc Munkáspárt
Jégh Imre FIDESZ, MDF
Kas Vendel MSZP
27. XVIII. Elnök: Kurdi Gyula
Elnökhelyettes: dr. Téglás Tivadar
Tagok: Katona Jánosné
Csürke Károly FKGP
Gergely Mihály MDNP
Gyurik István Új Szövetség Magyarországért
Hámorszky András Együtt Magyarországért Unió
Kőnig Ferenc KDNP
Nikli Lajosné független jelölt
Sándor Lajos Munkáspárt
Sonnewend László FIDESZ, MDF
Szabó Attila Árpád SZDSZ
Tóth István MIÉP
Vavrek Gergely MSZP
28. XIX. Elnök: dr. Bizek Dezső
Elnökhelyettes: dr. Hajdani Ilona
Tagok: Holczer Lídia
Farkas Endre SZDSZ
Farkas Károly Munkáspárt
dr. Keresztes László MSZP
dr. Lélfai Botond FIDESZ
Martincsevics György FKGP
özv. Oltárczy Lajosné MIÉP
29. XX. Elnök: Koltai Józsefné
Elnökhelyettes: Juhász Árpád
Tagok: Szigetfű György
dr. Bereczky Ferenc FKGP
Csaszny Márton MSZP
Eszenyi Lajos MSZDP
Gyüre Tamás SZDSZ
Lénárd Imre FIDESZ, MDF
Nagy Károly KDNP
Szállás Imre MIÉP
Szigeti Sándor Munkáspárt
30. XXI. Elnök: Bujdosó Béla
Elnökhelyettes: Miskolci Józsefné
Tagok: Turza Jánosné
dr. Gál Ferenc Munkáspárt
Kállai Péter MDF
Kun Jenő MSZP
Mészáros István FKGP
Samu Ferenc MIÉP
Tóth János FIDESZ
Vida Tiborné SZDSZ
31. XXI. Elnök: Pólya Lajosné
Elnökhelyettes: Nedoma Miklós
Tagok: Mészáros Gyuláné
id. Babolcsai György SZDSZ
Ballai Gyula MIÉP
Csaba Péter MSZP
Fazakas Álmos MDF
Kovács Gyula FKGP
Nagy Pál Munkáspárt
Németh Szilárd FIDESZ
32. XXII. Elnök: dr. Apostol János
Elnökhelyettes: Vados Géza
Tagok: Konkolyné Sólyomi Mária
Faltusz Sándor SZDSZ
Hajdú Lajos független jelölt
Kojanitz László FIDESZ, MDF
Kovács István Munkáspárt
Mucska József FKGP
Nagy Ákos MIÉP
Nezvál Ede KDNP
dr. Németh Viktor MSZP