„Csengery Antal Díjban” részesült:
1. Csontos János
2. Jegyes-Tóth Kriszta
3. Szabó Anett
4. Szabó S. Gergely
5. Szakonyi Péter
„Bárczy István Díjban” részesült:
1. Kocsisné Dióssy Krisztina
2. Hámori Mária
3. Tóth Jánosné
4. Nádor Györgyné
5. Faragó Ferenc
6. Hosszúné Bartha Etelka
7. Vasbányai Ferenc József
8. Pallaga Anna
9. Szalontai Judit
10. dr. Horváth László Ferenc
11. Hudacsek Lászlóné
12. Kollár József
13. Menyhárt Pál
14. Mokosényiné Bognár Gabriella
15. Nagyné Holik Tünde
16. Krassói Kornélia
17. dr. Szeszler Anna
18. Járainé dr. Bődi Györgyi
19. Badacsonyi Györgyné
20. Erdősy Jánosné
21. László Zsuzsanna
22. Csébi Józsefné
23. Weinbrenner Gábor
24. Horváth Attiláné
25. Bibó István
„Pro Urbe Budapest” díjban részesült:
1. Kun Szabó István
2. Kocsisné Dióssy Krisztina
3. dr. Bodó Sándor
4. Csom István
5. Jávori Ferenc
6. Varga Ferenc
„Budapestért” díjban részesült:
1. Palkó György
2. Peter Cerny Alapítvány a Beteg Koraszülöttek Gyógyításáért
3. Prof. dr. Nagy Zoltán
4. Gőz László
5. Dr. Kovács Ivánné
6. Dr. Szepesi János
7. Cseri Kálmán
8. A Színházak Éjszakája stábja
9. Prof. dr. Ádány Róza
10. Morva Emília
11. Attraction Látványszínház
12. Börcsök Enikő
13. Benedek György
14. Geiger György
15. Szöllősiné dr. Vári Zsuzsanna
16. Molnár György
17. Margittai Katalin
18. Gyimesi Róbert
19. Dragan Velikić
20. Cziffra Mihály
21. Dr. Gabai János
22. Gábriel Tibor
23. Dr. Szabados Pál
24. Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és biztonságtechnikai Kar, Tésztahídépítő Szakmai kör
25. Bogsch Erik
26. Hosszú Katinka
„Dr. Barna Sándor Emlékérem - A Főváros Közbiztonságáért” díjban részesült:
1. Bérczi László
2. Dr. Minya Mihály
3. Molnár Mihály
4. Petrovszki János
5. Bartus Szilárd
„Papp László Budapest-Sportdíjban” részesült:
1. Dr. Kotsis Attiláné
2. Szőcs Bertalan
3. Kásás Zoltán
4. Dr. Steinmetz Ádám
5. Dr. Gyarmati Andrea
„Zalabai Gábor díj - A Budapestiek Esélyegyenlőségéért” díjban részesült:
1. Dr. Neuwirth Magdolna
2. Zana Anita
3. Fehér Anna
„Főváros Szolgálatáért” díjban részesült:
1. Megyesné dr. Hermann Judit
2. Nágel Ilona
3. Szabóné dr. Lupkovics Borbála
4. Kovacsics Ildikó
5. Radnóczi Péter
„Fővárosért Emlékzászló” díjban részesült:
1. A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság