291/2022. (IX. 15.) KÖKT határozat

az iskolai intézményi tanácsokba történő delegálásról

(16 igen, egyhangú szavazattal)

Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat Képviselő-testülete a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 73. § (3) bekezdése alapján, figyelemmel a jogalkotásról szóló 2010. évi CXXX. törvény 23. § (2) bekezdésére a következőket rendeli el:

1. A Budapest Főváros X. kerület Kőbánya közigazgatási területén székhellyel rendelkező iskolákban működő intézményi tanácsokba Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat által delegált tagokat az 1. melléklet határozza meg.

2. Hatályát veszti az iskolai intézményi tanácsokba delegált tagokról szóló 9/2015. (I. 22.) KÖKT határozat.

3. Ez a határozat a közzétételét követő napon lép hatályba.

1. melléklet a 291/2022. (IX. 15.) KÖKT határozathoz

A B C
1. Intézmény neve Intézmény címe Delegált képviselő neve
2. Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola 1107 Budapest, Száva u. 1. Radványi Gábor
3. Budapest X. Kerületi Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium 1108 Budapest, Újhegyi sétány 9-11. Molnár Róbert
4. Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium 1108 Budapest, Mádi utca 173. Weeber Tibor,
Somlyódy Csaba
5. Kőbányai Bem József Általános Iskola 1101 Budapest, Hungária krt. 5-7. Papp Zoltán
6. Kőbányai Fekete István Általános Iskola 1108 Budapest, Harmat u. 196-198. Dr. Mátrai Gábor Imre
7. Kőbányai Harmat Általános Iskola 1104 Budapest, Harmat u. 88. Weeber Tibor
8. Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 1105 Budapest, Kápolna tér 4. Stemler Diána
9. Kőbányai Kada Mihály Általános Iskola 1103 Budapest, Kada u. 27-29. Dr. Horváth Márk
10. Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola 1106 Budapest, Keresztúri út 7-9. Mustó Géza Zoltán,
Major Petra
11. Kőbányai Kertvárosi Általános Iskola 1106 Budapest, Jászberényi út 89. Kovács Róbert
12. Kőbányai Komplex Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény 1107 Budapest, Gém u. 5-7. Marksteinné Molnár Julianna
13. Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 1108 Budapest, Újhegyi sétány 1-3. Dr. Mátrai Gábor Imre
14. Kőbányai Szent László Általános Iskola 1102 Budapest, Szent László tér 1. D. Kovács Róbert Antal
15. Kőbányai Szent László Gimnázium 1102 Budapest, Kőrösi Csoma Sándor út 28-34. Radványi Gábor,
Huszti-Vouszka András
16. Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola 1101 Budapest, Kőbányai út 38. Somlyódy Csaba
17. Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai Alapfokú Művészeti Iskola 1102 Budapest, Szent László tér 34. Weeber Tibor
18. Kőbányai Csukás István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 1101 Budapest X. kerület, Üllői út 118. Ács Andrea
19. Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 1101 Budapest, MÁV telep 38. Papp Zoltán

  Vissza az oldal tetejére
//